Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Стан доріг, недобудови та призначення керівників РДА: Олег Синєгубов зустрівся з головами громад

Стан доріг, недобудови та призначення керівників РДА: Олег Синєгубов зустрівся з головами громад

29 листопада у Полтавській ОДА відбувся круглий стіл з органами місцевого самоврядування області на тему: «Кращі практики місцевого економічного розвитку та міжнародного співробітництва».

“Реформа децентралізації триває вже не один рік. Прийшов час її завершувати та підбити підсумки. Ми вирішили нашу нараду провести саме у форматі круглого столу. Хочемо почути не лише про позитивний розвиток громад, а й про проблеми, які нам необхідно вирішити найближчим часом. Тому прошу розповідати всі проблемні нюанси, які є в тій чи іншій сфері”, – сказав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Директорка Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко розповіла про роботу об’єднаних територіальних громад та їхню участь у Міжнародних проєктах.

Голови ОТГ говорили, як про позитивні сторони громад, так і про проблеми. У більшості громад проблеми однакові – утримання доріг.

Зауважували і про відсутність співпраці між громадою та райдержадміністраціями.

“Зараз йде процес призначення голів РДА, тому прошу: хто бажає – надавайте свої пропозиції. Я готовий вас почути. Щодо оренди приміщень під ЦНАП, то голови РДА мені повідомили, що 5 років не проводили інвентаризації. Тому чекаємо. Розпорядження вже надані”, – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Керівники громад також дискутували з директором Агентства місцевих доріг у Полтавській області Олексієм Басаном.

“Щодо доріг — це проблема, а “проблема” перетворюється на “завдання”, яке ми з вами повинні вирішувати. Ми проаналізували роботу підрядних компаній. Як на мене, то 70% договорів з цими компаніями я б розірвав. Адже роботи по багатьох об’єктах можна було вже завершити. Наприклад, будівництво кардіоцентру необхідно було завершити у 2019 році, а потім наповнити медичним обладнанням. Сумніваюсь, що це будівництво завершиться. Добре, якщо я помиляюсь. А питання по проєктах 2017-2018 років – це вже робота правоохоронних органів. Ми будемо розбирати це ще не один рік”, – наголосив Олег Синєгубов.

поширити новину: