Полтавщина Суспільство

Спортсмени з Миргорода стали переможцями Міжнародного турніру з боксу на призи Діаспори Чеченського народу

З 1 по 3 листопада у місті Київ проходив восьмий щорічний Міжнародний турнір з боксу на призи Діаспори Чеченського народу. За кубки та грошові винагороди, а головне – за тріумф перемоги боролися понад 230 учасників.

Москаленко Максим (вихованці ДЮСШ, тренер – Олексієнко Володимир) здобули ІІІ місце, Дудко Іван (боксерський клуб “Арей”, тренер – Шпак Сергій) здобув срібло та посів ІІ місце, повідомляють у міській раді.

Золотими призерами та чемпіонами турніру у своїх вагових категоріях стали: Овлах Артем (вихованець ДЮСШ, тренер – Корнієко Артем), Ковальський Антон (боксерський клуб “Арей”, тренер – Шпак Сергій).