Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Школярі з Гадяччини відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ

Школярі з Гадяччини відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ

Учні 10 – 11-х класів Гадяцького району Полтавської області разом з учителями та інспектором ювенальної превенції Гадяцького відділу поліції Полтавщини відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ. Працівниками навчально-методичного відділу для школярів було організовано ознайомчу екскурсію.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Під час зустрічі з потенційними абітурієнтами керівництво вишу розповіли про історію та досягнення закладу вищої освіти, його структуру, особливості підготовки до вступу, умови навчання, про побут та дозвілля курсантів і студентів. Поспілкувався зі школярами на тему їх майбутньої професійної орієнтованості, наголосили на актуальності професії поліцейського, розповіли про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

“Школярі ознайомилися з роботою навчально-тренувального центру протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, оглянули спортивні комплекси університету та стадіон “Динамо-Арена”, відвідали тир та університетський музей, навчальний відділ поліції та криміналістичний полігон. Відвідали приймальну комісію, де працівники відділу організації профорієнтаційної роботи розповіли школярам про умови вступу до університету у 2020 році, надали інформаційно-іміджеву продукцію вишу, а також звернули увагу на можливість підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання на сервері дистанційного навчання університету”, – йдеться у повідомленні.