Ви тут:
Р Суспільство 

Що визначає якість постільної білизни?

Що визначає якість постільної білизни?

Якщо ви вмієте визначати якість постільної білизни, це гарантія того, що ваш відпочинок буде проходити у комфорті. Придбання чергового комплекту не викличе у вас масу питань. Адже ви будете розуміти, за якими характеристиками вибирати. У цій статті нагадаємо основні вимоги до виробів, на що варто звернути особливу увагу, а що має другорядне значення.

Дивитися і відчувати – ось основні орієнтації при виборі. Відпочивати вам, а значить і вам вирішувати, віддати перевагу повному релаксу або інтригуючим яскравим забарвленням, ніжності дотику, ефектному вигляду або практичності. В кінці-кінців, шукати оптимальний варіант між співвідношенням ціна-якість або взагалі не звертати увагу на вартість, а купувати те, що подобається. Головне, щоб текстильна новинка принесла тільки приємні емоції і ніякого розчарування.

Якщо вибирати виключно для комфорту, не звертаючи увагу на колір і оформлення, тоді потрібно орієнтуватися на тканини з високою гігроскопічністю. Недорогим і практичним варіантом буде в інтернет-магазині https://domashniy.com.ua/ua/postelnoe-bele постільна білизна з бавовни. А вже яка – вирішувати вам. Нагадаємо лише: бязь – жорстка і не щільна, ранфорс – щільніший і м’якший попередньої тканини, сатин і поплін – зовні привабливі, м’які і добре переносять прання. За всіма ознаками, кращими тканинами для постільної білизни є сатин і поплін. Але ціна на комплекти з них на 20-50% вища.

Як ще визначити якість? З пошиття – виворіт “розповість” про все. Застосування при виготовленні оверлочених країв вважається непрофесійним. Подвійний білизняний шов не дозволяє краю тканини стирчати назовні. До того ж, він дуже міцний і надійно скріплює деталі виробу.

Відсутність запаху фарби, клею – ще одна ознака якості. Насиченість кольору з двох сторін повинна бути однаковою. Тим більше, вона не повинна стати менш насиченою після прання.

Упаковка теж визначає, який текстиль перед вами. Не рекомендуємо купувати вироби в непрофесійно оформленій упаковці. У той же час, бувають ситуації, коли синтетичну постільну білизну вкладають в красиву подарункову коробку. Здається, що таким чином виробник “набиває ціну” комплекту, намагається відвернути увагу від неякісної тканини.

Шукайте ту саму золоту середину при покупці текстилю. Тільки тоді ви будете відпочивати на якісних речах в красивих кольорах.

поширити новину: