Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ще двоє кременчужан пільгової категорії зможуть придбати власне житло

Ще двоє кременчужан пільгової категорії зможуть придбати власне житло

На сьогоднішньому засіданні місцевої комісії для підготовки пропозиції та прийняття рішень щодо використання у 2019 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що відбулася під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової, була розподілена друга частина державних коштів, що напередодні в загальній сумі 1 млн 633 тис. 80 грн. надійшли до міського бюджету Кременчука.

Ці кошти відповідно до чинного законодавства мають цільове призначення та спрямовуються на придбання власного житла особам із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 23 років, зазначили в Кременчуцькій міськраді.

У рамках сьогоднішнього засідання комісії було розглянуте питання щодо визначення права особи, яка перебуває третьою у міській квартирній черзі, на отримання грошової компенсації для придбання власного житла. Варто відмітити, що ця особа має інвалідність ІІ груп та знаходиться на повному державному обслуговуванні в соціальному закладі. Відповідно до експертних висновків, які були раніше затребувані місцевою комісією, за станом здоров’я вищеназвана особа не може вести самостійний спосіб життя та немає навичок самообслуговування. На підставі цих висновків, члени комісії вирішили визнати її такою, якій не може бути виділена субвенція для придбання власного житла. Отже, кошти другої частини державної субвенції були розподілені між кременчужанами, які є наступними в міській квартирній черзі. Зокрема, було прийняте рішення щодо надання грошової компенсації ще 2 молодим кременчужанам. Розмір компенсації на кожного відповідно до формульних розрахунків становить 408 тис. 270 грн.

Нагадаємо, що перша частина траншу держсубвенції на минулому засіданні місцевої комісії була розподілена між 2-ма молодими кременчужанами. На їх особисті рахунки вже перераховані компенсації розміром 408 тис. 270 грн.. Станом на сьогоднішній день триває підбір житла.

поширити новину: