Шалена “перестрілка” у Лондоні та несподіванка у Барселоні: чим запам’ятався старт 4-го туру Ліги Чемпіонів

“Ліверпуль” здобув перемогу над “Генком”, а німецькі “джмелі” над “Інтернаціонале”.

Найяскравіший матч вівторка відбувся у Лондоні, де “Челсі” приймав “Аякс”. Як повідомляє “Футбол 24”, команди зі старту набрали неймовірний темп і вже за перші 5 хвилин матчу обмінялися голами. Згодом “Аякс” перехопив ініціативу і забив два м’ячі без відповіді – особливої уваги вартий розкішний штрафний від Зієша, який призвів до автоголу Кепи Аррісабалаги. Через 10 хвилин після виходу команд з роздягалень ван де Беек закріпив перевагу амстердамців, і, здавалося, що доля матчу вже визначена. Але Челсі здійснив шалений камбек, якому неабияк посприяли два вилучення захисників гостей – Блінда та Велтмана. Більше того, “сині” могли вирвати і три очки, однак потенційно переможний гол Аспілікуети скасували після консультації з VAR — 4:4.

Не менш емоційнішим вийшов матчу у Дортмунді – “Борусія” приймала “Інтер”. Початок для німців був невдалим: вже на 5 хвилині Лаутаро втік від Хуммельса, холоднокровно обіграв ще одного захисника та пробив над Буркі у ближній кут. А на перерву команди пішли за подвійної переваги міланців: після швидкої атаки Кандрева віддав на набігаючого Весіно і той пробив Буркі.
Але в другому таймі дортмундці змінили ситуацію. Скоротив відставання Хакімі після розкішної багатоходівки, закотивши м’яч у дальній кут. За 13 хвилин Брандт класно розібрався із Хандановічем та з гострого кута зрівняв рахунок. Ну а героєм матчу став той таки Хакімі, який переграв Хандановіча після класного пасу Санчо.Таким чином, Борусія набрала 7 очок та піднялась на 2 місце, поступаючись Барселоні одним пунктом. “Інтер” з 4 заліковими балами лишився на 3 сходинці.

“Барселона” знову розчаровує. Каталонці з перших хвилин пішли в атаку на ворота “Славії” і створили кілька небезпечних моментів, однак жоден з них не закінчився голом – чудову гру демонстрував голкіпер, а гравцям “Барси” часто бракувало точності.
Друга половина гри пройшла за схожим сценарієм. Барселона спробувала контролювати м’яч, а “Славія” постійно намагалася відповідати контрвипадами. У підсумку гра закінчилася без забитих м’ячів — 0:0.