SEHA-Ліга: українські гандболісти програли македонцям та втратили лідерство у групі

“Мотор” програв вже другий матч у групі.

Як повідомляє Sport Arena, “Мотор” в 7-му турі SEHA-Ліги на виїзді поступився “Вардару” з Північної Македонії з рахунком 37:44.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою господарів майданчика – 20:19. Після перерви “Мотор” не зумів нав’язати боротьбу “Вардару” і поступився в сім м’ячів.

Це друга поразка “Мотора” в SEHA-Лізі. Український клуб з 15 очками йде на 2-му місці в турнірній таблиці групи А, поступаючись сьогоднішньому супернику “Вардару” три очки.

Наступний матч в SEHA-Лізі “Мотор” проведе 3 грудня на виїзді проти хорватського “Нексе”. Відзначимо, що 17 листопада чемпіон України проведе матч 8-го туру гандбольної Ліги чемпіонів проти “Монпельє”.