Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ затримала посадовців екоінспекції, які вимагали переписати 50 гектарів земель держпідприємства

СБУ затримала посадовців екоінспекції, які вимагали переписати 50 гектарів земель держпідприємства

СБУ затримала посадовців Держекоінспекції Харківщини, які вимагали переписати 50 гектарів земель держпідприємства, що готується до приватизації.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що два начальники відділів інспекції вимагали неправомірну вигоду з директора аграрного держпідприємства за підписання позитивного акту перевірки. Чиновники штучно збільшили кількість виявлених порушень. Погрожуючи багатомільйонними штрафами, вони вимагали розпаювати та переписати на довірених осіб землі держкомбінату, який готується до приватизації.

Через неможливість оформити оборудку із землею зловмисники погодились знизити свій апетит до 250 тисяч гривень. Правоохоронці затримали обох чиновників у центрі Харкова, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, під час отримання всієї суми хабаря.

“У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії. Вирішується питання щодо оголошення посадовцям про підозру у вчиненні злочину”, – йдеться у повідомленні.