Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сьогодні – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди голова Полтавської облради Олександр Біленький та т.в.о. голови Полтаської обласної державної адміністрації Олег Пругло привітали їх з професійним святом. 

“Полтавський край славиться своєю багатою культурною спадщиною і творчим сьогоденням. Численні мистецькі фестивалі, проєкти та конкурси роблять його відомим далеко за межами нашої країни.

Завдяки вашій невтомній праці, невичерпній енергії та ентузіазму сфера культури області невпинно розвивається та збагачується, створюються умови для творчої активності громадян, застосовуються передові сучасні технології.

Шановна творча еліто! Ми пишаємося, що мистецька нива Полтавщини усіяна яскравими здобутками й високими досягненнями. Популяризуючи найкращі українські традиції та звичаї, які є оберегами історичної пам’яті та національної ідеї, ви зберігаєте духовність та самобутність нашого краю.

Тож нехай ніколи не полишають вас завзятість та енергія, сила волі, витримка та оптимізм! Бажаємо вам міцного здоров’я, родинної злагоди та душевного тепла!”