Ви тут:
здоров’я Суспільство 

Сьогодні стартував Європейський тиждень тестування на ВІЛ

Сьогодні стартував Європейський тиждень тестування на ВІЛ

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними. На жаль, рівень толератності до ВІЛ-позитивних людей у пострадянських країнах і досі залишається низьким — передусім через відсутність достатньої поінформованості про ВІЛ.

Попри світову практику профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом, проблема розповсюдження ВІЛ/СНІДу серед молоді і дотепер є гострою та актуальною в нашому суспільстві, тому головною метою Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом є привернення уваги громадськості до цієї проблеми та профілактики цього захворювання.

Цьогоріч Європейський тиждень тестування на ВІЛ проводиться з 25 листопада по 1 грудня. Його мета – знизити число випадків пізнього діагностування шляхом проходження експрес-тестування, повідомляють у Полтавській міській раді.

ВІЛ — не вирок. Але ускладнення, які за собою тягне послаблення імунітету, можуть бути фатальними. Тож, рання діагностика і терапія вірусу імунодефіциту людини наразі єдиний спосіб убезпечити себе від неприємних наслідків для життя та здоров’я.

В Україні експрес-тестування на ВІЛ сьогодні входить до пакету безкоштовних послуг сімейного лікаря, з яким у вас підписана декларація, а сама процедура займає менше 10 хвилин.

Не зволікайте! Звертайтеся у Центри первинної медико-санітарної допомоги та пройдіть безкоштовне анонімне експрес-тестування на ВІЛ/СНІД.

поширити новину: