Ви тут:
Суспільство Україна 

Сьогодні ми повністю перезавантажуємо взаємовідносини у сфері інтелектуальної власності, – Тимофій Милованов

Сьогодні ми повністю перезавантажуємо взаємовідносини у сфері інтелектуальної власності, – Тимофій Милованов

15 листопада Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов звільнив із посади директора департаменту інтелектуальної власності Мінекономіки Жалдака В. О. та керівника підприємства Укрпатент Кудіна А. В. У свою чергу, керівник Національного офісу інтелектуальної власності написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Підставою стала колективна скарга працівників Укрпатенту.

«Сьогодні ми повністю перезавантажуємо взаємовідносини у сфері інтелектуальної власності. Новий орган буде створено виключно на базі Укрпатенту», – наголосив Міністр Тимофій Милованов.

В.о директора Укрпатенту призначено Наталію Петрову.

Нагадаємо, сьогодні Міністр Тимофій Милованов повторно зустрівся з колективом Укрпатенту, який 11 листопада звернувся до Міністерства з проханням не допустити ліквідацію підприємства.

У колективі поскаржилися на протиправні дії Жалдака В.О. щодо підписання «Кошторису для забезпечення розвитку та функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності у 2018 році, що формується за рахунок надходжень на рахунки Укрпатенту від зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності». Уперше кошторис підписував не керівник підприємства, а чиновник Міністерства.

Працівники вказували на численні скарги від спеціалістів галузі, затягування в розгляді заявок від торгових марок, низькі зарплати й відтік кадрів.

Крім того, чиновники створили дублюючий орган Національний офіс інтелектуальної власності (НОІВ). Існування двох інституцій у сфері інтелектуальної власності (Укрпатенту та НОІВ), є економічно недоцільним та призводить до занепаду Укрпатенту, як основного закладу експертизи.

поширити новину: