Ви тут:
Суспільство Україна 

Розмінування біля Петрівського має початися не пізніше 13 листопада, – ОБСЄ

Розмінування біля Петрівського має початися не пізніше 13 листопада, – ОБСЄ

Розмінування в районі Петрівського Донецької області, де 9 листопада почалося розведення сил, має початися не пізніше 13 листопада.

Про це заявив за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, передає Еспресо.

“9 листопада сторони почали відновлене відведення сил і засобів у районі Петрівського. Представники ОРДО, зі свого боку, повідомили про його завершення того самого дня, а українська сторона – 11 листопада. СММ ОБСЄ чекає на офіційне повідомлення сторін про завершення відведення не пізніше ніж завтра. Також не пізніше, ніж завтра, в районі Петрівського мають розпочатися роботи з розмінування”, – заявив Сайдік у вівторок, 12 листопада.

Сайдік додав, що на ділянці розведення в Станиці Луганській успішно тривають роботи з ремонту моста через річку Сіверський Донець, які мають завершити до кінця листопада, а на ділянці розведення в Золотому Луганської області тривають роботи з розмінування.

Нагадаємо, що у районі Петрівського та Богданівки 11 листопада завершилася практична фаза дзеркального розведення сил та засобів.

поширити новину: