Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини навчали трудові колективи алгоритму дій на випадок пожежі

Рятувальники Полтавщини навчали трудові колективи алгоритму дій на випадок пожежі

Аби нагадати та роз’яснити громадянам правила пожежної безпеки та навчити правильно використовувати вогнегасники, фахівці обласної Служби порятунку «101» відвідують трудові колективи.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Полтавській області.

Від того, наскільки швидко працівники підприємства, організації тощо виявлять загоряння, сповістять рятувальників та, у разі можливості, ліквідують пожежу або не допустять поширення полум’я за допомогою первинних засобів пожежогасіння залежить здоров’я громадян та кількість врятованого майна.

Співробітники ДСНС провели заняття з питань пожежної безпеки для працівників Управління Державної казначейської служби України у Полтавському районі, а до цього для представників Інклюзивно-ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради.

Під час занять рятувальники розповіли про основні причини виникнення пожеж на робочому місці, нагадали правила евакуації, розповіли як та чим гасити пожежі на початковій стадії.

“Після теорії, фахівці Служби разом з працівниками закладів провели практичне відпрацювання з ліквідації умовної пожежі за допомогою різних типів вогнегасників. Наостанок, рятувальники ще раз нагадували про основні чинники, що можуть призвести до пожежі та вручали тематичні листівки”, – йдеться у повідомленні.