Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Реформування адмінтерустрою Полтавської області: відбулася обласна учнівська науково-практична конференція

Реформування адмінтерустрою Полтавської області: відбулася обласна учнівська науково-практична конференція

27 листопада у Полтавському Регіональному офісі з розвитку місцевого самоврядування відбулася обласна учнівська науково-практична конференція “Реформування адміністративно-територіального устрою Полтавської області в умовах децентралізації з урахуванням географічних особливостей регіонів (на прикладі свого району)”.

Участь у конференції взяли 10 учасників з різних куточків області.

“Мала академія наук вперше проводить таку конференцію. Зараз Україна переживає переломний момент, а процес децентралізації є незворотнім, тому ми вирішили запитати дітей про їх ставлення до реформи”, – повідомила директор Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Тамара Лахач.

Полтавський офіс з розвитку місцевого самоврядування є майданчиком децентралізації в області, тому його й обрали для проведення конференції.

У конференції взяли участь експерти, які задавали питання школярам та дискутували з ними.

Діти ж у свою чергу розповіли про своє бачення реформи, про розвиток вже створених громад, а також про спроможність тих, чи інших ОТГ.

“Проведення таких конференцій – це майбутнє громад. Адже в ОТГ є школярі, яким не байдуже, що буде далі, а також вони виступають за розвиток громад. Через деякий час вони успішними та працюватимуть в органах місцевого самоврядування”, – наголосив радник з комунікацій Програми “U-LEAD з Європою” Юрій Ісаєв.

Всі учасники отримали Грамоти.

поширити новину: