Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинським школам потрібні інтерактивні дошки, мультимедійні проектори, оргтехніка

Пирятинським школам потрібні інтерактивні дошки, мультимедійні проектори, оргтехніка

15 листопада відбулося засідання робочої групи з питань стану харчоблоків та санвузлів у закладах освіти Пирятинської ОТГ за участю заступника міського голови Ігоря Шикеринця, голів постійних комісій та депутатів міської ради, керівників освітніх закладів і спеціалістів виконкому міської ради.

На території Пирятинської ОТГ функціонує 7 закладів дошкільної освіти. Мережа закладів загальної середньої освіти міської ради становить 3 опорні школи та 2 філії.

Підтримка закладів освіти – один із пріоритетів для міської влади, зазначили у Пирятинській ОТГ.

Протягом року проведено поточний ремонт харчоблоку ДНЗ „Червона шапочка“: замінено каналізаційну систему та електрообладнання, виконано внутрішнє оздоблення стін, стелі та підлоги всіх приміщень харчоблоку. Також здійснено ремонт Олександрівського ДНЗ „Ромашка“: відремонтовано внутрішні приміщення санвузлів, пральні та коридору (оздоблювальні роботи), облаштовано вбиральню для персоналу закладу. Проведено капітальний ремонт ДНЗ „Ромашка“, а саме: відремонтовано внутрішні приміщення харчоблоку та покрівля закладу; поточний ремонт харчоблоку та придбано меблі для харчоблоку в Калиновомостівському ДНЗ; в Олександрівському дошкільному закладі проведено ремонт каналізаційних систем та туалетних кімнат. У 2018 році проведено внутрішні роботи з капітального ремонту харчоблоку ДНЗ „Сонечко“, в цьому році придбано сушки для посуду.

До нового 2019-2020 навчального року у закладах загальної середньої освіти проведено косметичні ремонти харчоблоків та їдалень. Придбано меблі для їдальні Опорного закладу Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6; холодильник, сушку для посуду для Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4.

Крім того, керівники освітніх закладів озвучили потреби на сьогодні своїх закладів, а це придбання інтерактивних дошок, мультимедійних проекторів, оргтехніки.

Заступник міського голови Ігор Шикеринець проінформува, що під час розробки проєкту Плану соціально – економічного розвитку Пирятинської міської обєднаної територіальної громади на 2020 рік було враховано пропозиції, запити та потреби закладів освіти. Проте, формування бюджету – це складний процес та неможливо забезпечити всі потреби в повному обсязі, адже фінансовий ресурс – обмежений.

поширити новину: