Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Проблему запуску тепла в Автокразівському гуртожитку в Кременчуці вирішили

Проблему запуску тепла в Автокразівському гуртожитку в Кременчуці вирішили

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зустрівся з жителями Автокразівського гуртожитку, де існували проблеми з підключенням теплоносія. Варто зазначити, що цей об’єкт житлового фонду, який перебуває на балансі ПрАТ «АвтоКрАЗ», до цього часу через борги балансоутримувача перед теплопостачальником не був підключений до централізованого опалення.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

“Сьогодні завдяки втручанню міської влади опалення в оселях жителів Автокразівського гуртожитку з’явилося. На момент інспектування температура повітря в кімнатах розпочала підвищуватися”, – йдеться у повідомленні.

Володимир Пелипенко наголосив, незважаючи на те, що жителі гуртожитку своєчасно сплачують за комунальні послуги ПрАТ «АвтоКрАЗу», ці кошти балансоутримувач житла на рахунки теплопостачальника не перераховував. Це і стало причиною не підключення теплоносія до гуртожитку, жителі якого стали заручниками цієї ситуації. Володимир Пелипенко підкреслив, що подібне не повинно повторюватися, тому міська влада ініціюватиме вирішення питання щодо передачі гуртожитку у комунальну власність.

поширити новину: