Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Представникам ОТГ Полтавщини розповіли про успішні практики застосування договорів ММС та проектну діяльність

Представникам ОТГ Полтавщини розповіли про успішні практики застосування договорів ММС та проектну діяльність

Полтавщина є безумовним лідером в державі за кількістю укладених громадами договорів з міжмуніципального співробітництва (ММС). Майже третина усіх договорів  – полтавські. 

Про успішні практики застосування договорів ММС об’єднаними територіальними громадами та проекти місцевого розвитку йшлося на семінарі в Полтавському ЦРМС.

Як визначати пріоритети діяльності щодо співробітництва громад розповідав Олександр Ісип, радник з децентралізації.

Про основні джерела фінансування проектів місцевого розвитку, огляд донорів та основні розділи проектної заявки учасники дізналися від Вадима Штефана, радника з регіонального розвитку.

Наочні результати розробки та реалізації таких проектів презентували у своїх доповідях Ігор Лідовий, голова Сергіївської ОТГ (Гадяцький район), Світлана Неіленко, перший заступник голови Омельнцької ОТГ (Кременчуцький район) та Костянтин Удовиченко, очільник Ланнівської ОТГ (Карлівський район).

Практичні поради щодо недопущення порушень та помилок при формуванні й реалізації інфраструктурних проектів учасникам надав Костянтин Качаненко, радник з питань управління місцевими фінансами Полтавського ЦРМС.

поширити новину: