Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Представникам ОТГ Полтавщини розповіли як зробити бюлетень громади цікавим та потрібним для мешканців

Представникам ОТГ Полтавщини розповіли як зробити бюлетень громади цікавим та потрібним для мешканців

Представники об’єднаних територіальних громад детально аналізували цільову аудиторію інформаційних повідомлень та намагалися спроектувати контент ідеального бюлетеня під час тренінгу.

Також учасники проаналізували примірники інформаційних бюлетенів з ОТГ Полтавщини. Все це відбувалося під керівництвом Юрія Ісаєва, радника з комунікацій Полтавського ЦРМС. Багато працювали й над формуванням Аби в підсумку був розумний баланс матеріалів: «потрібних/важливих» та «цікавих/людяних», повідомляють у Полтавському ЦРМС.

Докладно зупинилися на підготовці ілюстрацій для бюлетенів, проаналізували види та доречність їх на шпальтах. Спікер також наводив багато прикладів успішних практик зі свого багаторічного досвіду керівництва реакціями друкованих ЗМІ. Всі присутні були одностайними в думці, що навіть у часи т.зв. «диджиталізації» газета(бюлетень) залишається незамінним джерелом інформації для мешканців сіл, селищ та невеликих міст. Й має найвищий рівень довіри серед медіа.

«Власний бюлетень чи інформаційний вісник для ОТГ на Полтавщині – це певний тренд та вимога часу. Майже щомісяця якась громада започатковує випуск свого продукту. Й наша задача навчити робити це більш фахово. Задля цього я намагаюся адаптувати свої досвід та знання до комунікаційних потреб об’єднаних територіальних громад», – говорить Юрій Ісаєв.  

поширити новину: