Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Понад 140 перевірок закладів торгівлі підакцизною продукцією здійснили податківці Полтавщини з початку року

Понад 140 перевірок закладів торгівлі підакцизною продукцією здійснили податківці Полтавщини з початку року

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, в січні-жовтні 2019 року з метою контролю за дотриманням суб’єктами господарської діяльності норм та вимог чинного законодавства при здійсненні торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією та пальним здійснено 144 перевірки об’єктів торгівельної мережі області.

За результатами перевірок виявлено 99 порушень чинного законодавства, в тому числі 58 фактів реалізації алкогольних напоїв за цінами, нижчими мінімальних роздрібних цін, встановлених на дані види продукції, застосовано штрафні санкції в сумі 2,4 млн. гривень. 

У відповідності до чинного законодавства суб’єктам господарювання оформлено 6104 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (в тому числі 3513 – алкогольними напоями та 2591 – тютюновими виробами).

Відповідно до поданих суб’єктами господарської діяльності документів, визначених законодавством, видано 484 ліцензії, в тому числі 391 ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним та 93 ліцензії на право зберігання пального.

поширити новину: