Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтаву відвідав Високоповажний Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезії в Україні

Полтаву відвідав Високоповажний Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезії в Україні

Днями Полтаву вперше відвідав Високоповажний Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезії в Україні Проф. Др. Юдді Кріснанді, його Радник, Голова інформаційно-культурного відділу пан Гатот Амріх Джемірін та співробітник з питань інформації та культури пан Пробово Хімаван.

Метою візиту делегації було ознайомлення з містом та регіоном, вивчення його економічного потенціалу, виробництва, бізнесу, повідомляють у міській раді.

Повноважний Посол Республіки Індонезії в Україні Юдді Кріснанді зазначив:

– Ми в Полтаві перебуваємо вперше. До цього відвідували лише місто Харків. Проте маємо надію, що ця зустріч буде не останньою. Ми готові налагоджувати дружні та ділові стосунки.

Під час зустрічі представників Посольства ознайомили з історику-культурним та економічним станом міста. Обговорили стратегії розвитку розширення меж нашого регіону.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота наголосив:

– У нас створена структура, яка безпосередньо займається пошуком потенційних інвесторів, налагоджуванням з ними ділових стосунків, або ж представленням наших промислових заводів, які б могли бути постачальниками. Це комунальна організація “Інститут розвитку міста”, основна функція якої полягає в тому, щоб зустріти іноземних інвесторів, показати їм можливі потенційні точки зростання, та звести їх з можливими партнерами міста Полтави.

Окрім іншого, обговорили співпрацю та партнерство між Полтавою та Індонезією в економічній, освітній, культурній сфері та сфері туризму. Зокрема, експорт-імпорт сільськогосподарських товарів, інвестиції, обмін студентами.

Наприкінці зустрічі обидві сторони обмінялися сувенірами та пам’ятними дарунками, а також зробили спільне фото на згадку.

Заступник міського голови Тетяна Юрченко підсумувала:

– Ми вже налагодили співпрацю з представниками Грузії та Німеччини й готові до співпраці в різних напрямках з усіма закордонними інвесторами. У нашому місті є промислові заводи, які перебувають у стадії реконструкції. Тому ми з великою увагою ставимося до конкретних пропозицій, спрямованих на розвиток промисловості. Це дасть надходження до міського бюджету та додаткові робочі місця для полтавців.

поширити новину: