Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавському актору Богдану Чернявському присвоїли почесне звання

Полтавському актору Богдану Чернявському присвоїли почесне звання

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Президент Указом №834/2019 відзначив державними нагородами низку діячів культури України. 

Зокрема, артистові, провідному майстру сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя Богдану Чернявському за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність присвоєне почесне звання «Заслужений артист України». 

“Ім’я Богдана Чернявського, актора і режисера Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя, викладача Полтавського коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка добре відомо не тільки полтавській публіці, але й поціновувачам театрального мистецтва України та ближнього зарубіжжя. Жоден театральний сезон не обходиться без його участі у театральних виставах, масових театралізованих заходах, які, безумовно, перетворюються на незабутні події в культурному житті”, – йдеться у привітанні артисту колективу Полтавського коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка.