Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Полтавські слідчі ДБР перевіряють дії податківців, які “не помітили” ухилення від сплати акцизу на понад півтора мільйона гривень

Полтавські слідчі ДБР перевіряють дії податківців, які “не помітили” ухилення від сплати акцизу на понад півтора мільйона гривень

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві, розслідують кримінальне провадження за фактом можливого зловживання службовим становищем посадовими особами Головного управління Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області.

Про це інформує пресслужба ДБР.

Дії податківців призвели до ухилення від сплати підприємством акцизного податку на суму 1 млн 637 тис. грн.

За попередньою інформацією, під час перевірки виробника тютюнової продукції, працівники податкової не помітили ухилення від сплати акцизного податку на суму 1 млн 637 тис. грн.

Відбулися санкціоновані обшуки в приміщеннях Головного управління ДФС в Дніпропетровській області та за місцем ведення господарської діяльності підприємства.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Генеральна прокуратура України. Оперативний супровід — Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ та оперативне управління Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві.

Правоохоронці кваліфікують цю справу, як зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).