Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська політехніка приєднається до написання радіодиктанту національної єдності

Полтавська політехніка приєднається до написання радіодиктанту національної єдності

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошують приєднатися до всеукраїнської акції Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, що відбудеться 8 листопада об 11.00.

Організатори в університеті – гуманітарний факультет (контактна особа – Тур Оксана Миколаївна (095) 068 74 77) та ННІ Інформаційних технологій і механотроніки (контактна особа – Фесенко Тетяна Миколаївна (050) 655 95 86).

Цього року перевірити свій результат можна буде майже одразу – текст оприлюднять на сайтах суспільного мовника: UA: Українське радіо та UA: Cуспільне мовлення. Про це розповів в ефірі Українського радіо автор диктанту – доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка Олександр Авраменко. Також автор внесе у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Одразу після завершення диктанту всі охочі можуть надіслати свої роботи на електронну скриньку Українського радіо (rd@nrcu.gov.ua), або у приватні повідомлення на сторінці Українського радіо у Фейсбук (UA: Українське радіо), або на вайбер – 097 107 10 79. Повідомлення надсилається на одну з адрес, не дублюючи на всі, щоб узяти участь у конкурсі на найкращу роботу. Це потрібно зробити протягом 15 хвилин із моменту закінчення акції — тобто до оприлюднення тексту радіодиктанту.

Додатково відбудеться конкурс на найкращий твір. Тему твору оголосять на початку ефіру, о 11:00. Його, разом із текстом радіодиктанту, потрібно буде надіслати до 10 листопада на адресу: Київ, 01001, вул. Хрещатик, буд. 26, UA: Українське радіо або на електронну пошту rd@nrcu.gov.ua з поміткою «Твір». Десять найкращих творів відзначать призами.

поширити новину: