Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська художниця викладатиме у найстарішій українській школі в Сіднеї

Полтавська художниця викладатиме у найстарішій українській школі в Сіднеї

70 років виповнилося українській громаді в Австралії. Її було засновано з приїздом перших повоєнних українських іммігрантів у 1949-му.

Зусиллям громади була побудована та підтримується досі найстаріша українська школа в Сіднеї — Центральна школа ім. княгині Ольги. Навчальний заклад і зараз виховує дітей в українських традиціях, працює на поширення українських мови і культури, забезпечення зв’язку поколінь і передачу духовних надбань народу. Відтепер там викладатиме і полтавська художниця Наталія Гуденко. 

“…Тут знають і дбають Українську культуру і мову. Видаються книжки українською мовою, відкриваються українські школи, будуються культурно-громадські центри, проводяться фестивалі і культурно-мистецькі заходи, а також Союз Українок дуже активно займається благодійністю для допомоги своїм співвітчизникам в Україні! Вважаю за честь викладати мистецтво в стінах Української школи м. Сідней!” – повідомила мисткиня у Фейсбук.

Раніше художниця безоплатно навчала дітей образотворчому мистецтву в Полтаві – викладала у гуртку естетичного виховання. У доробку мисткині переважають етнічні мотиви, а самі картини часто називають “теплими”.