Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська бібліотека збирає кошти на створення дитячого простору

Полтавська бібліотека збирає кошти на створення дитячого простору

Бібліотека-філія №9 для дітей Полтавської міської ЦБС запрошує полтавців долучитися до співфінансування проекту створення креативного простору для дітей «B-Zone».

Кошти збирають на платформі Спільнокошт. Загальний бюджет проекту – 15000 грн, зібрано 2700 грн. До завершення збору – 97 днів.

Бібліотека-філія №9 для дітей Полтавської міської ЦБС надає не лише інформаційні послуги, але й слугує платформою для дитячого дозвілля, тематичних зустрічей, майстер-класів і творчості, йдеться у повідомленні.

“Життя бібліотеки доволі насичене і, часом, місця для усіх ініціатив у самому лише читальному залі не вистачає. Тому і постала потреба переобладнати одне з приміщень у креативний простір для дітей, закупивши необхідні меблі, техніку, ігри та матеріали для творчості. Нас підтримує Фонд Відродження, завдяки якому усі зібрані кошти будуть подвоєні!”

«B-Zone», новий креативний простір для дітей включатиме: арт-зону, відеолокацію, місця для відпочинку, ігор та навчання; тематичну програму заходів (природничі та етнографічні студії, творчість, критичне мислення); новий дизайн та зручні меблі; куточок для дозвілля найменших.

“Бібліотеці вже дуже пощастило, адже цього року за рахунок міського бюджету наше приміщення відремонтували. І не просто, а ще й з урахуванням майбутнього простору. Крім того, художниці-волонтерки та працівники бібліотеки долучилися до розпису стін – це стане важливим елементом нового лісового дизайну”.

Загальний бюджет проекту – 15000 грн, зібрано 2700 грн. До завершення збору – 97 днів.