Ви тут:
Суспільство Україна 

Пісня гурту “Океан Ельзи” стала саундтреком до фільму “Чорний ворон”

Пісня гурту “Океан Ельзи” стала саундтреком до фільму “Чорний ворон”

Пісня “Веселі, брате, часи настали…”, авторства Святослава Вакарчука, стала саундтреком до фільму “Чорний ворон”, який знятий за однойменним романом Василя Шкляра.

«Чорний ворон» відтворює одну зі сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. У центрі сюжету історія життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, який став учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки.

Композитором інших тем фільму став клавішник «Океан Ельзи», який працював над створенням музичного оформлення «Чорного ворона» майже чотири місяці.

«Мені було вкрай цікаво працювати над фільмом. У ньому, окрім вражаючої головної історії, є яскраві емоції, навіть, якщо вони негативні. Режисер Тарас Ткаченко навчив мене по-інакшому дивитися на музику кіно. Він дуже тонко відчуває кожну сцену, яку робить. У мене бували ситуації, коли я не до кінця розумів настрій сцени. Тоді ми сідали разом, розбирали її, аби підібрати органічне музичне оформлення», – розповідає композитор, саунд-продюсер Мілош Єліч.

Головну роль у картині виконав молодий український актор Тарас Цимбалюк. Також у фільмі знімались популярні українські актори Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даніїл Мірешкін, Зоряна Марченко, Наталя Сумська, Олексій Тритенко та інші.

Фільм “Чорний ворон” вийде на екрани кінотеатрів з 5 грудня.

поширити новину: