Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Під Полтавською ОДА протестували проти змін у земельному законодавстві

Під Полтавською ОДА протестували проти змін у земельному законодавстві

Сьогодні, 22 листопада, під стінами Полтавської обласної державної адміністрації аграрії протестували проти прийняття депутатами Верховної Ради Закону, який дозволяє продаж сільськогосподарських земель іноземцям.

На мітинг прийшло близько п’ятдесяти активістів, які тримали плакати з гаслами “Ні продажу землі іноземцям”, “Геть від землі” та висували свої вимоги.

“Наші вимоги: “ні” продажу землі іноземцям, “ні” продажу землі юридичним особам тому, що це завуальований продаж іноземцям. Третя вимога – “ні” продажу державної землі. Державна земля – це фонд розвитку майбутніх поколінь. Також ми вимагаємо передати право розпоряджатися землями місцевим громадам. Зробити так, щоб кожен пайовик міг продати свою землю, ми за ринок землі тільки місцевим громадам. Потрібно політику держави змінити з підтримки найбільших агрохолдингів на підтримку найменших господарств. Також рішення з земельних питань не повинні примати без погодження з місцевими громадами”, – сказав перший заступник голови Асоціації фермерів та приватних землевласників Полтавщини Віктор Галич.

З цими вимогами мітингарі звернулись до заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького, який приїхав до Полтави на Всеукраїнський форум щодо запровадження ринку землі.