Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Перезавантаження “Беверлі-Хіллз 90210” закриють після першого сезону

Перезавантаження “Беверлі-Хіллз 90210” закриють після першого сезону

Телеканал FOX не стане продовжувати на другий сезон перезапуск культового молодіжного серіалу “Беверлі-Хіллз 90210”, саундтреком якого стала пісня українського проекту Cape Cod.

Про це інформує 112.ua.

Проект “BH90210”, що став найбільш високорейтинговим літнім дебютом на американському телебаченні, завершиться після шести серій.

Продюсери та актори оригінального серіалу мали намір відновити і продовжити серіал на кілька сезонів, однак телеканал відмовився від цієї ідеї.

Наголошується, що прем’єра ребут зібрала біля екранів понад 3,6 млн глядачів, однак подальші епізоди втратили більшу частину аудиторії.

Новий сезон “Беверлі-Хіллз, 90210” є своєрідним продовженням культового шоу дев’яностих. У проекті задіяні всі актори оригінального складу, крім Люка Перрі (Ділан Маккей), який помер у березні цього року.

“Прем’єра оригінального серіалу на каналі Fox відбулася в жовтні 1990 року, а останній епізод вийшов в травні 2000 року. У серіалі піднімалися реальні проблеми американської молоді, які, втім, були близькі підліткам і студентам з різних країн: нерозділене перше кохання, зрада, насильство в сім’ї, алкоголізм, рання вагітність та ін”, – йдеться у повідомленні.