Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Перед відрядженням в зону ООС для поліцейських Полтавщини провели навчання

Перед відрядженням в зону ООС для поліцейських Полтавщини провели навчання

На базі тренінгового центру поліції області, з 25 по 29 листопада 2019 року, проведені навчальні збори для поліцейських, які готуються до відрядження на чергову ротацію в зону проведення операцій Об’єднаних сил.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Інструктори тренінгового центру провели заняття з тактики роботи поліцейських в невеликих підрозділах, з внутрішнього та зовнішнього огляду будівлі, основ пішого патрулювання, перевірки документів та доставки затриманого.

Окрім того, працівниками вибухотехнічного відділу поліції Полтавщини були проведенні заняття з тактики дій поліцейського під час виявлення саморобних чи промислових вибухонебезпечних предметів, а також детально розібрані питання тактики патрулювання поліцейських на транспортному засобі.

“Психологами відділу психологічного забезпечення поліції Главку проведений тренінг по командоутворенню, де поліцейських навчали злагоджено працювати в команді, нести відповідальність за підрозділ, швидко знаходити рішення в екстремальних ситуаціях та добре розуміти один одного”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: