Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

ООС: правоохоронці виявили чергову незаконну АЗС

ООС: правоохоронці виявили чергову незаконну АЗС

В ході проведення оперативно-профілактичних заходів, в селищі Велика Новосілка Донецької області припинено діяльність незаконної АЗС.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

На ній здійснювали реалізацію дизельного палива, скрапленого газу та бензину без відповідних дозвільних документів, ліцензій, а також документів походження цих паливно-мастильних матеріалів.

За фактом виявлення правопорушення, оперативними співробітниками Державної фіскальної служби України, які залучені до складу Об’єднаних сил, описано 21,8 тисячі літрів палива (бензинів марок А-92, А-95 та дизпалива) орієнтовною вартістю 617 тисяч гривень. Окрім того, виявлено близько 8,4 тисячі літрів скрапленого газу, орієнтовною вартістю 101 тисяча гривень та обладнання АЗС (орієнтовна вартість 800 тис. грн). Всього описано товарно-матеріальних цінностей на суму понад 1,5 млн грн.

“За фактом виявленого правопорушення складено адміністративний протокол, відповідальність за яке, передбачено ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (“Порушення порядку провадження господарської діяльності”). Адміністративні матеріали буде направлено до суду для вирішення питання по суті. Відповідальність за цією статтею КУпАП передбачає накладення штрафу на суму до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів правопорушення”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: