Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти РФ вдаються до брудних маніпуляцій аби приховати власні втрати, – штаб ООС

Окупанти РФ вдаються до брудних маніпуляцій аби приховати власні втрати, штаб ООС

За свідченням мирних громадян України, що змушені проживати на окупованій території, але не мають стосунку до діяльності збройних формувань РФ, в районі населеного пункту Нова Ласпа на тимчасово окупованій території Донецької області автомобіль окупантів підірвався на міні. Її заклали і забули про місцезнаходження самі ж окупанти РФ.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Противник традиційно вдався до інформаційних маніпуляцій та використав цей факт в ході чергової спроби дискредитувати Об’єднані сили. Пропагандисти з ОРДЛО намагаються приховати власні втрати внаслідок необережного поводження з озброєнням.

Так, пропагандистський ресурс російських окупантів “ДАН” опублікував інформацію про те, що з українського боку начебто обстріляли протитанковою керованою ракетою санітарний автомобіль збройних формувань РФ, який їхав надавати медичну допомогу цивільним мешканцям.

Традиційно для російської пропаганди акцент зроблено на хворій дитині, яку начебто мали намір лікувати “ополчєнци”. У повідомленні відсутні матеріали фото- або відеофіксації. У місцевості, де нібито відбулася подія (близько 300 метрів до опорного пункту ворога), уже давно не проживає цивільне населення, тим більше з дітьми.

“Бойові дії на цій ділянці вчора, 31 жовтня 2019 року Об’єднаними силами не велися. Українські військовослужбовці жодних пусків ПТРК не здійснювали”, – йдеться у повідомленні.