Ви тут:
Суспільство 

Один з найзаможніших: легендарний засновник Alibaba Джек Ма вперше відвідає Україну

Легендарний засновник Alibaba Джек Ма вперше відвідає Україну

Це буде перший візит китайського підприємця і мільярдера в Україні.

Як повідомляє ITC.ua, Джек Ма заявлений в числі інших спікерів Київського міжнародного економічного форуму, який пройде 8-9 листопада.

Він приїде, щоб виступити на конференції. Згідно з розкладом, його виступ заплановано на 10:00. На жаль, подробиць про темах конференції поки немає.

Залишається додати, що 10 вересня, в день свого 55-річчя, Джек Ма пішов у відставку, про що він публічно оголосив в минулому році. На посаді голови його змінив гендиректор компанії Деніел Чжан.
Ма Юнь (кит. 马云 або Джек Ма; нар. 10 вересня 1964, Ханчжоу, провінція Чжецзян) — китайський підприємець, засновник і голова ради директорів компанії Alibaba Group. Перший бізнесмен з материкового Китаю, чиє фото було опубліковано на обкладинці журналу Forbes. Найбагатша людина Китаю та 18-а найбагатша у ​​світі (за оцінками Bloomberg, 29,7 млрд $ на листопад 2014).

Ма є активним борцем за збереження природи. У 2009 році за рішенням Ма група компаній «Alibaba» переглянула свою політику і заборонила продаж продуктів, зроблених з акулячих плавців, на всіх своїх комерційних платформах. У 2010 році, після відходу з поста президента «Alibaba», Ма став головою Китайської ради з захисту природи. Тоді ж Ма оголосив про те, що «Alibaba» буде відраховувати 0,3 відсотка від річної виручки на різні програми з охорони навколишнього середовища, зокрема, на програми з поліпшення якості води і повітря.