Ви тут:
Суспільство 

Одна з найвідоміших газет України припиняє існування

Одна з найвідоміших газет України припиняє існування

“Дзеркало тижня” більше не буде виходити у друкованому вигляді.

Про це повідомляє сайт Гордон з посиланням на The Page.

Офіційне оголошення про закриття газети “Дзеркало тижня” буде опубліковано у найближчому випуску.

“Те, що ми закриваємо — це однозначно. Але офіційно коментувати не можу, поки не повідомлю цю інформацію у”Дзеркалі тижня”, – сказала головний редактор газети Юлія Мостова.

The Page з посиланням на джерела повідомило, що офіційне оголошення про закриття газети буде опубліковано в найближчому випуску, а останній номер вийде на Новий рік. Передплату на друковану версію закрили кілька місяців тому. Інтернет-версія ZN.ua продовжить роботу.

Дзеркало тижня. Україна (до 2011 року Дзеркало тижня, ДТ) — український суспільно-політичний тижневик, одне з найвпливовіших аналітичних видань в Україні. 2006 року наклад становив 57 тисяч.
Газета була заснована у Києві 1994 року як російськомовне видання під назвою «Зеркало недели», але з 2002 виходить як російською, так і українською мовами. Починаючи з 2001 року, провідні статті також публікуються англійською на веб-сайті видання, де всі три версії та повні архіви є доступними безкоштовно.
З 2011 року газета змінила власників та почала виходити під назвою «Інформаційно-аналітичний тижневик “Дзеркало тижня. Україна”».

поширити новину: