Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Німецький автогігант закликає підтримати реконструкцію картодрому Полтави

Німецький автогігант закликає підтримати реконструкцію картодрому Полтави

Бренд Porsche в Україні закликав підтримати проект бюджету реконструкції картодрому, який тривалий час знаходиться у незадовільному стані.

Як повідомляє f1-ukraine.com.ua, міська влада Полтави розглядає можливість реконструкції унікального картодрому «Лтава» у разі достатньої підтримки проєкту з боку громадськості. Бренд Porsche в Україні закликав громадян проголосувати за надання коштів на ремонт картодрому.

Картодром «Лтава» вважається одним із найкращих на території України та СНД. Траса довжиною 1 050 метрів відповідає міжнародним стандартам. Ширина її полотна становить 9 метрів, ширина стартової зони — 14 метрів. Трибуни картодрому розраховані на 2 500 глядачів.

На картодромі проводяться авто- та мотоперегони. Він також слугує майданчиком з контраварійної підготовки водіїв та багатьох змагань.

«Картодром потребує реконструкції вже 30 років. І зараз – відмінна можливість зробити цей крок під наглядом суспільства за використанням коштів»,- говорить керівник Полтавської обласної федерації спорту Андрій Приходько.

Porsche (Порше, повна оригінальна назва — Die Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, скор. Porsche AG (укр. Акціонерне товариство Порше) — німецька автобудівна компанія, що з 2007 року на 100 % належала холдингу Porsche Automobil Holding SE. З 7 грудня 2009 49,9 % акцій компанії належить концерну Volkswagen AG. Компанія спеціалізується на випуску легкових спортивних та гоночних автомобілів. Штаб-квартира компанії знаходиться в Штутгарті, основні заводи в Штутгарті і Лейпцигу.

поширити новину: