Несподівана надія: “Шахтар” зіграв внічию з “Манчестер Сіті” та зберіг шанси на вихід з групи Ліги Чемпіонів

Луїс Кастро та Ко зуміли зупинити лідерів групи.

Груповий турнір Ліги Чемпіонів потроху підходить до свого завершення. У передостанньому турі групи С “гірники” мали протистояти лідерам групи — команді Жузепа Гвардіоли, яка до цього вже практично забезпечила собі вихід до наступного раунду з першого місця. Для виконання поставленого завдання англійцям слід було не програти представникам України.

З перших хвилин “сині” заволоділи ініціативою у матчі, однак найреальніший момент всього тайму створили їхні суперники. Кіпер господарів Едерсон махнув ногою повз м’яча на лівому фланзі при виході з воріт. Тете пробив, але Фернандіньо врятував свою команду від голу у підкаті.

Через 10 хвилин “МС” відповіли не менш небезпечно — після помилки оборони “Шахтаря” Родри не влучив у ворота. Ще один момент англійці втратили під завісу тайму. Цього разу Отаменді з близької дистанції пробивав після навісу Анхеліньо з лівого флангу — Пятов врятував свій клуб.

Після перерви “місцяни” нарешті перевтілили свою перевагу на гол – Де Брюйне віддав пас до штрафної на Жезуса, а Габі встиг відіграти точно на Гюндогана.

“Шахтар” активізувався, і на 69-й хвилині зрівняв рахунок: простріл з правого флангу від Додо завершився точним ударом по практично порожнім воротам Соломона — 1:1.

До закінчення матчу господарі поля могли ще забивати, однак рахунок залишився без змін.

“Манчестер Сіті” прогнозовано виходить у плей-оф з першого місця, а ось “Шахтарю” до забезпечення собі лігочемпіонівської весни слід вдома перемагати міцну “Аталанту”, яка несподівано переграла загребське “Динамо” (2:0).