Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На центральній вулиці Полтави облаштують новорічний ярмарок

На центральній вулиці Полтави облаштують новорічний ярмарок

14 листопада у приміщенні Полтавської міської ради відбулася робоча нарада щодо організації та безпечного проведення заходів до новорічних та різдвяних свят, яку провела заступник міського голови з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко.

В обговоренні цього питання взяли участь представники управління адміністративних послуг, містобудування та архітектури, інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, Держпродспоживслужби, Національної поліції та підприємці, які планують здійснювати свою діяльність по вулиці Соборності, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

“Новорічні заходи розпочнуться 19 грудня відкриттям головної ялинки міста в День Святого Миколая та завершаться 19 січня на Водохреща. Саме у цей час ми організовуємо яскравий новорічний ярмарок, щоб полтавці й гості міста могли посвяткувати справді із задоволенням. Цього року його проводимо на відрізку вулиці Соборності, обмеженому вулицями Котляревського та Гоголя, де будуть розміщені 8 дерев’яних стилізованих в єдиному стилі будиночків, а також зона барбекю, представлена 5-ма тимчасовими спорудами у святковому стилі, – зауважила Тетяна Юрченко.

Також на нараді обговорили питання організації святкового оформлення об’єктів міста до Новорічних та Різдвяних свят, дотримання правил благоустрою, санітарного стану прилеглих до об’єктів територій, дотримання вимог законодавчої бази України при проведенні діяльності закладів ресторанного господарства, забезпечення громадського порядку під час проведення масових заходів.

поширити новину: