Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Свіштовському шляхопроводі ввели тимчасове обмеження руху для вантажного транспорту

На Свіштовському шляхопроводі ввели тимчасове обмеження руху для вантажного транспорту

15 листопада таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого Кременчуцької міської ради. Рішення прийняте на підставі протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо аварійного стану шляхопроводу по вул. Свіштовська через залізничну колію напрямком Кременчук – Ромадан в м. Кременчуці.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, відповідно до ухваленого рішення запроваджується наступна схема об’їзду вантажного транспорту:

– з боку ПАТ «Укртатнафта»: вулиця Свіштовська – проїзд Галузевий – автодорога О-17-11-141 «Кременчук – Манжелія» – вулиця Некрасова – проспект Полтавський;

з боку в’їзду до м. Кременчук з села Червонознам’янка: по автодорозі О-17-03-044 «Градизьк – Погреби – Майбородівка – Піщане» з виїздом в с. Піщане на автодорогу Н – 08 «Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь (через м. Кременчук)».

Батальйон патрульної поліції в м. Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області та КП «Муніципальна варта» мають встановити контрольні пости біля шляхопроводу.

поширити новину: