Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Решетилівщині перепоховали загиблого у Іловайському котлі учасника АТО

На Решетилівщині перепоховали загиблого у Іловайському котлі учасника АТО

Решетилівщина попрощалась зі своїм героєм. Сьогодні 12 листопада 2019 року в селі Шкурупіївка відбулось перепоховання учасника АТО Діллера Романа Олександровича.

Про це йдеться на сторінці Решетилівської РДА у Facebook.

Роман Діллер проживав у селі Шкурупіївка Решетилівського району, закінчив Решетилівську середню загальноосвітню школу, Решетилівське професійно-технічне училище №52. Пройшов строкову військову службу у Збройних Силах України. Працював у сільському господарстві. 31 липня 2014 року мобілізований на захист України.

Учасник антитерористичної операції на Сході України. Командир міномету мінометної батареї 93-ї механізованої бригади. Старший сержант.

29 серпня 2014 року загинув у бою з російськими збройними формуваннями біля села Червоносільське Донецької області, коли колона українських військ намагалась прорватись з Іловайського котла.

3 вересня 2014 року тіло Романа разом з тілами 96 інших загиблих було доставлене до Дніпропетровська. Був похований у Дніпропетровську. Ідентифікований на підставі тестів ДНК.

Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

6 грудня 2017 року на фасаді Решетилівської гімназії Роману Діллеру відкрили меморіальну дошку.

поширити новину: