Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На проведення благодійного балу у Полтаві витратили 99 тисяч гривень

На проведення благодійного балу у Полтаві витратили 99 тисяч гривень

Днями у Полтаві відбулось феєрично-магічне дійство: ХІІІ студентський благодійний бал «Допомогти так легко».

Його організатори – управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому та Студентська рада міста Полтава.  У міській раді вони звітувались щодо витрат для сприяння в організації та проведенні заходу, повідомляє пресслужба міськради.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Бабенко передусім подякувала усім причетним до проведення такого масштабного заходу та прозвітувала про витрачені кошти на бал:

“Сьогодні вже можна говорити про те, що бал видався успішним за багатьма критеріями. Перший критерій – це кількість людей, які відвідали захід. Цьогоріч їх було понад 700. Це, в свою чергу, говорить про статусність події, – зауважила Олена Миколаївна. – Також, що є не менш важливо, це загальна сума витрат”

Загалом на проведення благодійного студентського балу «Допомогти так легко» з міського бюджету витратили 99 тисяч 335 гривень. Серед основних витрат – 31 тисяча гривень на технічне забезпечення заходу, 25 тисяч – на послуги з організації заходу, 11 тисяч 620 гривень витратили на придбання тортів та тістечок для пригощання учасників балу. Також, це послуги, які стосуються промоційної кампанії, придбання квіткової та поліграфічної продукції, посуду одноразового використання та інше.

Під час звіту студентський мер міста Полтава Сергій Шабельник зазначив: попередньо були розпродані усі квитки на бал, однак всі охочі могли зробити благодійний внесок безпосередньо на вході.

“Цьогорічний бал – це бал магії та чарівності. Захід, який за кількістю учасників та зібраних коштів перевершив себе. Дякую усім, хто вклав частину себе, аби студентський бал відбувся: організаторам, студентам, спонсорам, небайдужим полтавцям. Те, що ми робимо – дійсно важлива та благородна справа. Пишаюсь усіма. Дякую усім”, – емоційно та відверто зазначив Сергій Шабельник.

Так, під час ХІІІ студентського благодійного балу «Допомогти так легко» було зібрано 85 тисяч 469 гривень 50 копійок. За словами студмера, кошти були акумульовані на окремому рахунку благодійного фонду допомоги та розвитку «HelpGroup». Станом на сьогодні, протокольно Студентська рада міста визначила призначити цільове спрямування коштів у розмірі 42 тисячі 734 гривні 75 копійок студенту Данилові Патенку з діагнозом лейкоз, який перебуває на лікуванні в онкологічній клініці «Інновація» в Київській області та призначити 42 тисячі 734 гривні 75 копійок студенту Миколі Лашку з діагнозом гостре порушення мозкового кровообігу, який перебуває на лікуванні в Полтавській обласній клінічній лікарні.

Серед іншого, за ініціативність, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у проведення заходу від Студентської ради міста спонсорам балу та всім тим, хто допоміг у його проведенні, вручили подяки.

поширити новину: