Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині зменшилась кількість звернень щодо домашнього насильства

На Полтавщині зменшилась кількість звернень щодо домашнього насильства

18 листопада, під час апаратної наради, начальник Управління сім’ї, молоді та спорту полтавської ОДА Олександр Буцький розповів про хід виконання обласної Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у 2015-2019 роках.

“У регіоні збільшилась кількість багатодітних сімей. Станом на липень їх нараховується 8975. Постійно ведеться робота з попередження насильства в сім’ї. На Полтавщині зменшилась кількість звернень щодо домашнього насильства у порівнянні з 2015 роком, на 1894. В області діє притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства”, – повідомив Олександр Буцький.

Протягом дії обласної Програми вдалося встановити 13 статусів осіб постраждалих від торгівлі людьми.

“Люди постраждали від трудового рабства та один випадок секс-рабства. Всі хто звернувся, зареєстровані і отримали психологічну допомогу, виплати та соцпакети”, – зазначив Буцький.

На базі Центру підвищення кваліфікації кожного року проводяться навчальні заходи з питань протидії торгівлі людьми, участь в яких беруть близько 300 людей щороку.

Також тренінги проводяться і для представників ОТГ.

“З 2015 року фінансова забезпеченість проєкту сімейної та молодіжної політики збільшилась на 36%, а показник проєктів, які фінансувалися обласною Програмою та реалізовувалися за підтримки Управління збільшилися майже на 37%. Ця Програма завершується, тому було б добре взяти цю програму за основу при розробці Програми на 2020 — 2025 роки”, – сказав Олександр Буцький.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький нагадав, що в обласній раді можна пройти стажування.

Нагадаємо, що під час апаратної наради, новопризначений голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов представив свого радника та поділився враженнями від перших днів роботи.

поширити новину: