Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині засудили торговця наркотиками

На Полтавщині засудили торговця наркотиками

26 листопада 2019 року Карлівський районний суд Полтавської області затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та 36-річним жителем Машівського району.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Чоловіка обвинувачували у виготовленні, зберіганні та збуті метамфетаміну і опію ацетильованого. Ці наркотики він реалізовував у шприцах по 400 гривень за дозу.

Під час досудового розслідування зловмисник не визнавав своєї вини у вчиненні інкримінованих йому злочинів, але, ознайомившись із зібраними доказами, під час судового розгляду попросив укласти з ним угоду про визнання винуватості.

“Вироком Карлівського районного суду зазначена особа засуджена до 4 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинені повторно) та ч. 2 ст. 309 (незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинені особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 307 КК України)”. – йдеться у повідомленні.

поширити новину: