Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині презентували екостежку “Заповідна Диканщина”

На Полтавщині презентували екостежку “Заповідна Диканщина”

26 листопада на Полтавщині презентували екостежку “Заповідна Диканщина” у Регіональному ландшафтному парку “Диканський”, яка розпочинається від Миколаївської церкви у Диканьці і проходить через найцікавіші природні та історичні об’єкти Парку.

Протяжність екостежки становить 2,5 км, йдеться на сторінці Регіонального ландшафтного парку “Диканський” у Фейсбук.

Від ідеї створити екологічну стежку до її втілення, минуло 3 роки.  Протягом цього часу шукали фінансування, розробляли маршрут, облаштовували станції інформаційними стендами, розробляли інформаційно- пізнавальну екскурсію з елементами інтерактиву (квести; ігри; практичні завдання) для дітей різних вікових категорій, облаштовували містечко лісових мешканців – встановили готель для комах, шпаківні, годівнички для тварин та птахів, кажанятник. розробляли та видавали книжку-розмальовку “Мандрівка регіональним ландшафтним парком “Диканський”, видавали буклет про екостежку.

Проєкт реалізували за кошти обласного бюджету. Ініціатива перемогла в конкурсі програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2019 році. Конкурс проводив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

 

поширити новину: