Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На головній хокейній арені Полтавщини побували гості з Польщі

На головній хокейній арені Полтавщини побували гості з Польщі

13-14 листопада 2019 року в Кременчуці перебуває делегація міста Бидгощ на чолі з заступником президента міста паном Міхалом Штибелем.

В складі делегації також керівник Бюро промоції та міжнародних зв’язків міста пан Лукаш Крупа.

Як розповіли у ХК Кременчук, Бидгощ – місто-побратим Кременчука. Знаходиться в історичному регіоні Куявія на півночі Польщі. Місто розміщене на річці Брді, є початковим пунктом Бидгоського каналу, який на сході доведений до Вісли.

Бидгощ – найбільше місто та адміністративний центр Куявсько-Поморського воєводства, є одним з найбільших міст у Польщі: 8-ме за чисельністю населення (363 930 осіб), 10-те за площею (175,98 км²). Місто є великим економічним, культурним, науковим, медичним, військовим та спортивним центром країни.
Учора, 13 листопада, польська делегація з Бидгощ побувала на арені «Айсберг», де ознайомилися з роботою спорткомплексу. Заступник президента міста пан Міхал Штибель зазначив, що у Бидгощі немає професійної хокейної команди, але є багатофункціональна арена, де також є дитячі секції з хокею, які фінансуються з бюджету міста.

Делегація з Бидгощ і керівництво ХК «Кременчук» та СК «Айсберг» дійшли згоди, що і у майбутньому ділитимуться досвідом, а дитячі хокейні команди Кременчука і Бидгощ будуть запрошувати один одного у гості та на міжнародні турніри.

Система Orphus Поделиться на fb