Ви тут:
Суспільство Україна 

Місія ОБСЄ підтвердила розведення сил в Петрівському

Місія ОБСЄ підтвердила розведення сил в Петрівському

Розведення сил та засобів на ділянці №3 в районі населених пунктів Богданівка – Петрівське Донецької області завершилося з обох сторін 11 листопада. Місія ОБСЄ підтвердила, що розведення відбулося.

Про це повідомляє “24 канал”.

У офіційному звіті СММ ОБСЄ йдеться, що місія отримала листа від бойовиків із непідконтрольних урядові районів Донецької області з повідомленням про те, що вони завершили відведення сил і засобів із погодженої ділянки розведення в районі Петрівського.

13 листопада СММ отримала дві вербальні ноти від МЗС України, в одній із яких також повідомлялося про те, що Збройні сили України завершили відведення сил.

Згідно з графіком тепер мають розпочати демонтаж фортифікаційних споруд та інших укріплень. На 29 добу українська сторона проінформує про те, що все проведено і вже наступного дня представники СММ ОБСЄ проведуть верифікацію виконаних заходів.

Місія ОБСЄ продовжує активний моніторинг ситуації і надалі повідомлятиме про перебіг подій.

Розведення військ у Петрівському розпочалося 9 листопада замість 8. Все через те, що напередодні сепаратистське угруповання “ДНР” на своїх ресурсах стверджувало, що українські військові напередодні нібито обстріляли ділянку розведення сил і засобів у Петрівському. Саме тому розведення не відбулося 8 листопада, як було заплановано.

Розведення сил на Донбасі вже відбулося:

– у районі Станиці Луганської;

– у районі Золотого;

– у районі Петрівського.

“Усі розведення відбуваються у межах мінських угод і є кроком та умовою для зустрічі у нормандському форматі. За умовами, українські військові відійшли на відстань, яка дозволить повернутися назад у разі порушень бойовиками режиму припинення вогню”, – йдеться у повідомленні.