Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Кременчука пропонує націоналізувати ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Міський голова Кременчука пропонує націоналізувати ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Міський голова Кременчука Віталій Малецький пропонує націоналізувати ПрАТ «АвтоКрАЗ» аби зберегти дане підприємство.

Про важливість такого кроку Віталій Малецький повідомив на засіданні президії Кременчуцької міської ради. Зокрема, він зазначив, що враховуючи досить складу ситуацію, яка сьогодні має місце на підприємстві, в тому числі і велику заборгованість із виплати заробітної плати працівникам автомобільного заводу, ситуацію з відключенням електроенергії у житловому будинку по вул. Вадима Пугачова,32, що мало місце останнім часом тощо, на чергову сесію міської ради готується проєкт рішення про звернення до Президента України, Прем’єр Міністра України, Голови Ради Національної безпеки та оборони України щодо ініціювання переходу ПрАТ «АвтоКрАЗ» у власність держави.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Також Віталій Малецький зазначив, що наразі більшість потужностей підприємства працює на забезпечення обороноздатності держави, виконує важливі оборонні задачі, виготовляє військову техніку для української армії, Національної Гвардії та МНС.

«Націоналізація підприємства і включення його до складу державного концерну «Укроборонпром» дозволить зберегти кременчуцький автомобільний завод, робочі місця та забезпечити надходження податків до бюджетів всіх рівнів», – сказав він.

поширити новину: