Ви тут:
Суспільство 

Microsoft не планує випускати Windows 11

Microsoft не планує випускати Windows 11

Користувачі будуть отримувати тільки масштабні оновлення на Windows 10.

Як повідомляє Liga.net.

Корпорація Microsoft не планує випуск нової операційної системи під назвою Windows 11.

Про це повідомила національний тренер з клієнтським продуктам Microsoft Україна Ляна Аванесян в ході зустрічі з журналістами.

Випуск нових версій, як це було раніше з Windows XP, Vista, 7, 8 вже не планується. Компанія планує розвивати і підтримувати актуальну ОС – Windows 10. За словами Ляни Аванесян, за три роки з моменту випуску продукту у системи вже майже 900 млн користувачів. А двічі на рік ОС отримує великі поновлення (як, наприклад, на днях).
Windows 10 — операційна система від компанії Microsoft для персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, лептопів-трансформерів і смартфонів. У компанії цю версію операційної системи називають останньою, позаяк надалі вона надаватиметься за моделлю «програмне забезпечення як послуга» і періодично оновлюватиметься.

Microsoft представила попередню версію Windows 10 у Сан-Франциско 30 вересня 2014 року. Реліз Windows 10 відбувся влітку 2015 року, а саме 29 липня в 190 країнах і 111-ма мовами. Протягом першого року після виходу системи користувачі мали змогу безкоштовно оновитися до Windows 10 на будь-якому пристрої під керуванням офіційних версій Windows 7, Windows 8.1 і Windows Phone 8.1, що відповідають певним вимогам.

поширити новину: