Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Макс Кідрук презентує у Полтаві книгу із доповненою реальністю “Доки світло не згасне назавжди”

Український письменник презентує полтавцям новий роман “Доки світло не згасне назавжди”, а також обіцяє чимало сюрпризів. Буктрейлер, уривок, плейлист і те, чого аудиторія зовсім не очікує..

Зустріч відбудеться 11 листопада у Полтавському краєзнавчому музеї. Початок о 19:00.

Анотація роману: Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.

Квитки на презентацію можна придбати за посиланням. Вартість квитка 100 грн.

Доповнена реальність:

Нова книга Макса Кідрука унікальна тим, що матиме доповнену реальність. Спеціальний додаток розробила луцька компанія Ideil. Так, завантаживши додаток на смарфон, можна поспілкуватися у чаті з одним з героїв або ж прочитати щоденник героїні. Крім того, він містить багато віртуальних цікавинок.

Автор-дебютант Юрій Даценко

Також цього року Макс Кідрук називає тур «особливим», оскільки вперше «на розігріві» у письменника виступатиме автор-початківець. Хмельничанин Юрій Даценко презентує свій дебютний роман «Пастка для різника».За жанром – ретродетектив/трилер, неймовірно атмосферний, наповнений соковитими описами історичний роман про Проскурів (нинішній Хмельницький) кінця ХІХ століття.

поширити новину: