Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лубенські машинобудівники взяли участь у наймасштабнішій виставці сільськогосподарських технологій

Лубенські машинобудівники взяли участь у наймасштабнішій виставці сільськогосподарських технологій

Agritechnicа – це наймасштабніша виставка сільськогосподарських технологій в усьому світі. Поряд з сільськогосподарським обладнанням та сільськогосподарською технікою на виставці демонструються інноваційні продукти, передові рішення та нові технології для водо- та енергозбереження, а також концепції сталого управління виробництвом. Також на виставці відбувається презентація систем, модулів, компонентів та аксесуарів для сільськогосподарської техніки та суміжних галузей. Така співпраця забезпечує всебічну презентацію повного спектру сільськогосподарських технологій та надає можливості для проведення експертних діалогів, пошуку нових партнерів та укладення ділових угод.

Цього року участь у цьому масштабному заході взяли більше 2800 учасників з 51 країни світу. Всього на виставці було 450 000 відвідувачів, з них міжнародний контингент склав 110 000 гостей (фермерів, підрядників та дилерів техніки з 130 країн світу), які ознайомилися з інноваціями у сфері сільськогосподарської техніки у 24 залах Ганноверського виставкового центру площею майже 394 тис. м2.

Наймасштабніше цього року на виставці були представлені компанії з Італії, Китаю, Туреччини, Нідерландів, Франції та інших країн. Українське сільгоспмашинобудування представлене рекордною для нашої країни кількістю компаній-учасниць – 32. Загальна площа українських експозицій – 1306 м2.

Як повідомили у Лубенській міськраді, у цій непересічній міжнародній події взяли участь й провідні машинобудівні підприємства міста Лубен: ПП «Лубнимаш» та ТОВ «Завод сільгоспмашин».

ПП «Лубнимаш» як провідний виробник елеваторного обладнання бере участь у виставці Agritechnicа втретє, до цього року підприємство двічі виставлялося зі своїми німецькими партнерами. Багато бажаючих отримало відповіді на свої запитання та масу цікавої інформації. Підприємство на виставці представило оновлені дахи силосів, нову лінійку транспортного обладнання та вдосконалену автоматизацію шахтних зерносушилок з поточними вологомірами. Європейські замовники цікавилися отриманням проєкту в комплексі.

ТОВ «Завод сільгоспмашин» презентувало на виставці зерноочисну машину та зернонавантажувач.

 

поширити новину: