Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лісівники Полтавщини виростили понад 9 мільйонів штук садивного матеріалу

Лісівники Полтавщини виростили понад 9 мільйонів штук садивного матеріалу

На Полтавщині завершилася осіння лісокультурна кампанія, а тому лісівники можуть підводити підсумки роботи з даного напрямку діяльності. 

Під час весняних робіт лісогосподарськими підприємствами області було висаджено 78,1 га лісу, з них 14 га – нові ліси. Доповнення лісових культур проведено на площі 505 га. Слід зазначити, що виконані значні роботи з догляду за лісовими культурами на площі 1013 га. Обробіток ґрунту під майбутню посадкову кампанію здійснено на площі 364 га, повідомляє пресслужба Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Відзначимо, що лісогосподарські підприємства області повністю виконали лісокультурні завдання року. Загалом у 2019 році було створено 1134,1 га лісу, з них 153,1 га – це нові ліси. Висів у лісових розсадниках проведений на площі 10,9 га. Доповнення лісових культур становить 1792 га, догляд проведено на площі 4278 га. У власних лісових розсадниках вирощено 9,4 мільйони сіянців садивного матеріалу. Найбільші об’єми робіт з створення лісових культур виконано ДП «Гадяцький лісгосп» та ДП «миргородський лісгосп».

Система Orphus Поделиться на fb