Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Квашена капуста – кращий продукт для зміцнення імунної системи, – дієтологи

Квашена капуста – кращий продукт для зміцнення імунної системи, – дієтологи

Одним з найкращих продуктів для зміцнення імунної системи організму в осінньо-зимовий період, як виявилося, є квашена капуста. Водночас, ефективність популярного в народі часнику, стверджують дієтологи, знаходиться під питанням, передає zdorovia.com.ua.

Стверджується, що імунітет може ослабнути через нестачу вітаміну С, що зробить організм людини вразливим перед простудними захворюваннями. Саме з цієї причини його рівень слід підтримувати, тим більше в період осені і зими.

Як стверджує дієтолог Сергій Обложко, величезна кількість людей впевнені, що кращим джерелом є цитрусові, проте це не зовсім так. Значно більша кількість цього вітаміну можуть запропонувати організму квашена капуста або болгарський перець.

Крім того, квашена капуста також виступає в ролі натурального пробіотика, що дозволяє модулювати імунітет людини через нормалізацію роботи травної системи.

Також дієтологи радять не ігнорувати користь зелені і зелених овочів. А ось з приводу користі часнику думка фахівців виглядає не так однозначно. Одні стверджують, що цей продукт володіє вираженими антибактеріальними характеристиками точно так само, як селера, буряк, морква, цибуля та хрін. Інші ж називають цю думку міфом, відзначаючи, що миття рук та регулярне провітрювання приміщення дають значно більше користі.

 

поширити новину: